Uudised > Noored Hinged oksjonil!

14.t2.jpg
Liis Koger. Mere märgid.

Noored Hinged oksjonil!

Lisaks tavapärastele teemaoksjonitele korraldab Online Arthaus aeg-ajalt lühiajalisi erioksjoneid, millest esimese rõhuasetus on kaasaegsel kunstil. Swedbanki peakontori privaatpanganduse ruumides on avatud Haus Galerii kureeritud kaksiknäitus noorte kunstnike Liis Kogeri ja Kärt Hammeri maalidest, mille abstrakselt poeetiline stiil toimib pigem tunnetuslikult kui jutustavalt. 13. veebruarist 13. märtsini on Online Arthaus oksjonikeskkonnas võimalik näitusetöid soetada nende turuväärtusest kuni 20% soodsamalt! Tutvu ostutingimustega siin ja tee oma pakkumine!

Liis Koger (1989) on omandanud kunstihariduse Tartu Ülikoolis maali erialal ning õppinud sealsamas kõrvalerialana ka teoloogiat. Alates 2009. aastast on autor esinenud paljudel näitustel Eestis ja välismaal. Lisaks maalikunstile on Liis Koger pälvinud tähelepanu ka luuletajana.

Kärt Hammer (1988) on õppinud Pelgulinna Gümnaasiumi kunstiklassis ja Sally Stuudios ning kaitsnud Tallinna Ülikoolis bakalaureusekraadi filosoofias ja magistrikraadi kultuuriteoorias. Näitustel on ta esinenud alates 2006. aastast.

Tagasi

Uudiskirjaga liitumine

otsi