Uudised > HAUS GALERII SÜGISENE KUNSTIKLASSIKA OKSJON 2020

42.t2.jpg

HAUS GALERII SÜGISENE KUNSTIKLASSIKA OKSJON 2020

Haus Galerii suur kunstiklassika oksjonikuu on avatud! 

Haus galerii korraldab kunstiklassika oksjoneid juba 23 aastat, igal sügisel ja kevadel.

Seekordne oksjon leiab aset 30.oktoobril kell 18.00 galerii ruumides Uus tn. 17 aga ka online's. 

Haus Galerii 2020 aasta sügisene oksjonivalik on mahukas ja mänguline, andes süvenemisteks palju ainest ja ruumi. Oksjon on teoste osas oluliselt arvukam, pakkudes ülevaadet eesti kunstiajaloost koguni 67 märkimisväärse ja hoolega valitud töö kaudu. Vaheldusrikkalt kulgeb seekordne kunstioksjon 19. sajandi keskpaiga sulnilt realistlike baltisaksa meistrite töödest kuni meie parimate ja mitmekesiseimate kunstinäideteni 1980–90ndatest aastatest. Esindatud on väärikas kunstnike nimekiri: Eugen Dücker, August Weizenberg, Paul Burman, Kristjan Raud, Ado Vabbe, Eduard Wiiralt, Andrus Johani, Aleksander Vardi, Eerik Haamer, Peet Aren, Richard Uutmaa, Elmar Kits, Valdur Ohakas, Evald Okas, Peeter Mudist, Miljard Kilk, Malle Leis, Mari Kurismaa jmt. 

Oksjoninäituse kuraatori on Piia Ausman ja teoseid tutvustavad tekstid on kirjutanud  kunstiloolane Eero Epner. 

Tutvuge kataloogiga SIIN 

Interneti-presentatsioon töödest on piltide- ja detailiderohke, andes võimaluse kunsti nautida ja selle tehnilistesse peensustesse maksimaalselt süveneda. Eelkõige olete aga oodatud vaatama galeriiseintel originaale, mis loovad meeleolusid meie ruumides juba nüüd.  

Oksjonil saab osaleda vastavalt olukorrale ja iga ostja eelistusele kas kohapeal, telefonis, teha kirjalikke pakkumisi või olla reaalajas online'is. Hoolitseme selle eest, et võimalused enampakkumisest osa saada oleksid mugavad ja mitmekesised ning iga huvilise eelistusi arvestavad. 

Oksjonile on vaja eelnevalt registreeruda ja osaelmine on tasuline.  Kui soovite registreeruda, saada privaatkonsultatsioone või on teil muid kunstialaseid küsimusi,  võtke meiega ühendust: 

haus@haus.ee või 6419471 ja 5277334.

Oksjonieelselt valmistame ette ka traditsioonilise trükikataloogi, mille saabumisest galeriisse anname teile kohe teada, soovi korral saavad osalejad kataloogi tellida meilt ka posti teel. 

Jääge meiega ja jälgige infot, mida jagame nii kodulehel, FB-s kui e-kirjadega. Kes ei ole veel meie uudiskirjaga liitunud, saate seda teha siinsamas kodulehel ka teha.  

Soovime teile kauneid hetki kunstiga! 

 

Tagasi

Uudiskirjaga liitumine

otsi