Uudised

38.t1.jpg

HAUS GALERII KEVADOKSJON 2020

Haus Galerii korraldab kunstiklassika oksjoneid juba 23 aastat, kevadel ja sügisel. Meie seekordne kevadoksjon toimub 15. mail kell 19.00 ning on osalemise võimaluste poolest mitmekesine. Ostjad saavad eriolukorra reegleid silmas pidades kas kohale tulla, teha pakkumisi telefoni teel, jätta meile oma kirjalikud pakkumised või osaleda reaalajas ja onlines. 

Käesoleva oksjonitööde valik on mitmekesine, värikas ja harulduste rohke. Lähemalt oksjonist juba Haus Galerii kodulehelt www.haus.ee  

33.t1.jpg

Eesti avangardkunst online-oksjonil — Leonhard Lapin!

Haus Galerii esitleb Online Arthausi oksjonil jätkuvalt meie kaasaegse kunsti klassikat. Leonhard Lapin on üks mõjukamaid ja rahvusvaheliselt tunnustatumaid eesti kunstnikke. Oksjonil on valik Lapini teostest, mis on jätnud vaieldamatu jälje kunstiajalukku ning mille haruldasem osa pärineb autori enda kullafondist. Rariteetsed on siinkohal just Lapini varasesse loomeperioodi jäävad originaaljoonistused, millest suurem osa on tänaseks omandatud Eesti Kunstimuuseumi kollektsiooni. Just originaaljoonistused on tavapäraselt aluseks hiljem valmivatele graafilistele lehtedele, mis trükitakse väärtusliku ja piiratud autoritiraažina. Käesolev oksjon pakub võimalusi omandada nii Leonhard Lapini märgilisi joonistusi kui tunnustust ja tuntust leidnud graafilisi lehti. 

30.t1.jpg

Eraettevõtte kunstikollektsioon oksjonil!

Kaasaegse kunsti klassikud

Eesti kunstituru üks tunnustatumaid oksjonikorraldajaid Haus Galerii aitab läbi viia  eraettevõtte kunstimüüki. 29. jaanuarist kuni 29. veebruarini 2020 on galerii kureeritud oksjoniportaalis avatud enampakkumine, kus vaid 30 päeva jooksul on võimalus soetada nimekate eesti kaasaegsete kunsti klassikute teoseid nende tegelikust turuhinnast soodsamalt. Pakkumine igale üksikule teosele kestab 5 päeva! Viimase pakkumise tegemise kuupäev on 29. veebruar 2020. 

See on kunstikollektsioon, mis on olnud aastakümneid ühe kohaliku eraettevõtte omandis – täna otsivad need suurepärased maalid aga galerii abiga uusi omanikke!  

28.t1.jpg

Haus Galerii sügisoksjon 2018

Haus Galerii kunstioksjon toimub neljapäeval, 1.novembril kell 20.00 galerii ruumides. Lisainfo www.haus.ee 

Haus Galerii avas oksjoninäituse juba oktoobri alguses. Seekord on tööd eksponeeritud tavapärasest pikema perioodi jooksul. Kuna valik on suurejooneline ning kunstiajaloolisi haruldusi mitmeid, pidas Haus oluliseks neid ka kauem näidata, enne kui tööd end taas erakogudesse peidavad.

11.t1.jpg

Miks osta kunsti Online Arthausist?

Pildid, mida Online Arthaus pakub, on oma hinnaklassilt kunsti mõistes soodsad. Tööde valik  oksjonitel on mitmekesine, neid lisatakse leheküljele jooksvalt juurde. Teemavalikud täienevad ja muutuvad ning keskkonna dünaamika pakub alati uusi intrigeerivaid võimalusi kunsti soetamisel.  Siinsete piltide seast leiab toreda sõnumi ja emotsiooniga kingitusi sõbrale, kolleegile, kaaslasele. Peamiselt paberil olevaid töid, mida keskkonnas müüakse, on võimalik väga loominguliselt raamida, sobitades neid igasugusesse interjööri.

 

25.t1.jpg

Maarit Murka meeleruum messil ja oksjonil

Haus Galerii esitleb tänavusel Art Vilniuse messil noorema generatsiooni ühe silmapaistvaima naiskunstniku Maarit Murka maale. Kes messile ei jõua, võib võimsa efekti ja filigraanse teostusega töödele panused teha oksjonil. Online Arthaus pakub võimaluse saada Murka tööde uueks omanikuks tavapärasest tunduvalt parema hinnaga – ainult messi eripakkumisena kuni juuni lõpuni!

 

23.t1.jpg

Osale oksjonil ja toeta lastefondi

Uue kaasaegse kunsti oksjoni raames tutvustame Inglismaal elavat noort eesti naiskunstnikku Meriliis Rinnet (Meru) ja tema töid Haus Galeriis avatud isikunäituselt „Kui ma esimest korda roosat värvi nägin, tahtsin ma karjuda". Maaliseeria lähtepunktiks on isiklik rännak ja jaburad situatsioonid, aga ka traumad ja nende teraapiline toime.

 

21.t1.jpg

Haus Galerii kevadoksjon 27. aprillil

Haus Galerii traditsioonilise kunstiklassika oksjoni näitus on publikule avatud galerii ruumides Uus tn 17 Tallinnas tööpäeviti kell 10-18 ja laupäeviti kell 11-16. 

Kui eelmisel kevadel leidis oksjoni kaudu uue kodu üle 100 aastat kadunud olnud Amandus Adamsoni ”Tšempion”, siis seekord on lume alt välja sulanud Andrus Johani “Kartulipanijad”. Selle 1939. aastast pärineva maali asukoht oli kunstiekspertidele ja laiemale avalikkusele tänini teadmata. “Kartulipanijad” kuulub teoste hulka, mis omavad nii kultuuriloolist kui ka museoloogilist väärtust ning mille taasilmumine on asjatundjate ja kollektsionääride jaoks erakordne sündmus. 

 

20.t1.jpg

Pilvelammas ja unihiir

Koerad ja kassid, putukad ja mutukad, it-põrsad ja setu pingviinid – sellised lihtsad ja samal ajal fantastilised tegelased on paljude illustraatorite loomingu keskmes. Käesolevas oksjonivalikus esitleme värvikaid karaktereid Jüri MildebergiltKadi Kuremalt ja Regina Lukk-Toomperelt, kes kõik valdavad fantaasiarikkaid ja detailirohkeid joonistus- ja graafikatehnikaid, mille abil viia vaataja meisterlikult viimistletud muinasjutulisse maailma. See maailm mõjub soojalt, siiralt, südamlikult, teeb iga hubase kodu veel kodusemaks ja hubasemaks ning kingituse meelelisemaks. 

17.t1.jpg

Kuidas kaaluda kunsti?

„Tänapäeval teavad inimesed kõige hinda, aga ei millegi väärtust,“ on öelnud Oscar Wilde. Tal on osaliselt õigus. Kunstimaailmas võime näha, et asjaosalised on kursis, millised nimed väärivad teistest enam esile toomist, kuid ruutmeetrihinna alusel neid siiski võrrelda ei saa. 

14.t1.jpg

Noored Hinged oksjonil!

Lisaks tavapärastele teemaoksjonitele korraldab Online Arthaus aeg-ajalt lühiajalisi erioksjoneid, millest esimese rõhuasetus on kaasaegsel kunstil. Swedbanki peakontori privaatpanganduse ruumides on avatud Haus Galerii kureeritud kaksiknäitus noorte kunstnike Liis Kogeri ja Kärt Hammeri maalidest, mille abstrakselt poeetiline stiil toimib pigem tunnetuslikult kui jutustavalt. 13. veebruarist 13. märtsini on Online Arthaus oksjonikeskkonnas võimalik näitusetöid soetada nende turuväärtusest kuni 20% soodsamalt! Tutvu ostutingimustega siin ja tee oma pakkumine!

Uudiskirjaga liitumine

otsi