Meist

OnlineArthaus on 25 aastase kunstikogemusega Haus Galerii poolt loodud ja kureeritud professionaalne kunstimüügikeskkond internetis.

OnlineArthaus pakub alternatiivi Haus Galerii tuntud suurtele põhioksjonitele, mis toimuvad kaks korda aastas ja koondavad vaid väga eksklusiivse ning piiratud valiku teoseid. Siinsed suurepärased tööd otsivad omi võimalusi lihtsamas, dünaamilisemas, mahukamas ja igapäevasemas müügikeskkonnas. 

Onlinearthaus hoiab kunstioksjoneid ja kunstikollektsioone interneti vahendusel ostjate ja müüjate huviorbiidis 24/7.

OnlineArthaus on hoolikalt kureeritud ja esindab vaid professionaalse tasemega kunstiloomingut. Teosed on esitletud ajastu-, teema-, tehnika- või autoritekohaselt, kajastades nii kunstiajalugu kui tänapäeva.  Avaldatakse erinevaid ülevaateartikleid ja jagatakse nõuandeid.

OnlineArthausi oksjoniteoste hinnasüsteem on mänguline. Hea kunst ei pea olema ilmtingimata kallis. Hind sõltub erinevatest müügisituatsioonidest. Igal teosel on oma müüja, ostja ja kokkulepe.  Kõikide OnlineArthausi's esitatud teoste juures on välja toodud nende reaalne turuhinna vahemik, kuid teoseid võidakse müüa ka allpool seda. Õnnelikult soodsad juhused on oksjonitel võimalikud.

OnlineArthausis on kunsti müümine ja ostmine lihtne ning kättesaadav kõigile. Ostjatena saavad osaleda kõik, kes registreerivad OnlineArthausi's isikliku kasutajakonto. Pakutavate teoste kvaliteedi ja hindamisega tegelevad oma ala professionaalid, kes tagavad kõikide ostude turvalisuse ja pakkumiste pädevuse. Müüdud teosed asenduvad uutega ning valikud on alati täienemises, muutumises ja liikumises nagu kunst isegi.

Uudiskirjaga liitumine

otsi