Meist

Online Arthaus on professionaalne kunstimüügikeskkond internetis, mis on loodud enam kui 20 aastase kunstituru kogemusega Haus Galerii initsiatiivil. Arthausi oksjonite eesmärgiks on näidata heatasemelise kunsti mitmekesisust, muutes see publikule nähtavamaks ja kättesaadavamaks. 

Arthausis toimuvad oksjonid on avatud 24h ööpäevas. Need on ajastu-, teema- või autoritekohased valikud, mis kajastavad nii kunstiajalugu kui ka tänapäeva.  Keskkond tutvustab lähemalt kunsti tagamaid, avaldades erinevaid ülevaateartikleid ja jagades nõuandeid. Online Arthaus pakub  professionaalsete kunstnike loomingut. Siin esitletud teoseid saab osta tihti ka tavahindadest soodsamalt ja põhirõhk on nö. kättesaadavamas hinnaklassis olevatel töödel, mis ei kahanda kuidagi nende kunstilist väärtust.   

Kõrgtasemel kunst ei pea olema ilmtingimata kallis, hind sõltub erinevatest müügisituatsioonidest. Igal teosel on oma hind ja ostja. Kõikide oksjonikeskkonnas esitatud teoste juures on välja toodud nende reaalne turuväärtus, kuid omanikud saavad müüa teoseid ka allpool seda hinda. Oluline on hoida kunst liikumises ja leida piltidele “õige kodu”, tihti hinnast sõltumata. Õnnelikud juhused on oksjonil võimalikud.   

Kui meie kunstiklassika hinnatud tipud jäävad väheste esinduslike oksjonite teemaks, siis soodsamad tööd võivad omi võimalusi otsida lihtsamas, mängulisemas ja igapäevasemas müügikeskkonnas. Online Arthausis on kunsti müümine ja ostmine lihtne ning kättesaadav kõigile. Teoste kvaliteedi ja hindamisega tegelevad siin oma ala professionaalid, kes tagavad kõikide ostude turvalisuse ja pakkumiste pädevuse. 

Online Arthaus pakub kõrgkunstioksjonite kõrvale alternatiivi, et aidata kunstil kui emotsioone ja põnevaid maailmapeegeldusi kandval meediumil jõuda võimalikult paljudesse südametesse ja tubadesse.  

Uudiskirjaga liitumine

otsi