KUNSTI LOOS UKRAINA HEAKS

Haus Galerii online platvormil Online Arthaus toimub 8. märtsist kuni 18. märtsini 2022 heategev kunsti loos – Ukraina heaks!

Kaks Eestis alaliselt elavat Ukraina kunstnikku - Jarõna Ilo ja Nina Doshe soovivad koostöös Haus Galeriiga annetada kumbki ühe oma kunstiteose, et toetada sundpõgenike ning kriisipiirkonna elanike toimetulekut praeguses sõjaolukorras. Kogu annetuste tulu edastatakse täismahus MTÜ Mondo "Ukraina heaks!" kriisiabi fondile.

Kunsti loosis osalemiseks valige üks või soovi korral eraldi mõlemad teosed ning tehke annetus endale sobivas summas alates 25 eurost. Annetuse saate teha nii EveryPay krediitkaardi makset kasutades, kui ka oma internetipangast meie pangakontodele, mis on lingitud teoste juures. Oluline on annetust tehes sisestada etteantud lahtritesse oma nimi ja e-posti aadress. Haus Galerii tagab kõikide isikuandmete konfidentsiaalsuse ja kasutamise üksnes antud heategeva kampaania tarbeks.

Annetaja osaleb selle konkreetse teose loosil, mille alt ta on annetuse teinud. Soovi korral ka kahe teose loosil. Kõik annetajad osalevad loosis võrdsetel tingimustel, sõltumata annetatud summast. Annetusi saab teha kuni 18. märtsi keskööni. 19. märtsil toimub loosimine sõltumatu arvutiprogrammi vahendusel. Loosi tulemusel teose uueks omanikuks saanud annetajat informeeritakse loosijärgselt.

Küsimuste korral pöörduge 6419471 või haus@haus.ee; info@onlinearthaus.com

 

Uudiskirjaga liitumine

otsi